مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون کاشان بررسی شد

   کد: 12197
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
   کاشان/ هفتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون کاشان با حضور اعضای شورا برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون کاشان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، حجت الاسلام یوسفی مدیر مرکز خدمات کاشان در این جلسه با بیان اینکه مسئله مسکن برای آحاد مردم به خصوص طلاب و روحانیون یک دغدغه جدی است گفت: با ساخت و تحویل پروژه 96 واحدی مسکن در سال 91، مقدمه تأمین مسکن طلاب انجام شد و هم اکنون با توجه به راستی آزمایی و انجام استعلامات فرم (ج) و اداره ثبت، 130 نفر، متقاضی مسکن در این منطقه هستند.
   همچنین، مهندس ستاری رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان با اشاره به روند اعطای تسهیلات در مسکن روستایی و شهری گفت: پیگیری ایجاد تفاهم‌نامه با شرایط مسکن اجتماعی با تسهیلات 70 میلیونی در قالب خرید، ساخت و اجاره در راستای تأمین مسکن طلاب و سهولت در اجرای طرح جامع مسکن از اهداف این اداره است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.