مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون محترم استان مازندران

   ساری: ثبت‌نام اردوی یک‌روزه خانوادگی حوزویان استان مازندران

   کد: 12277
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
   تعداد بازدید: 240
   ساری: ثبت‌نام اردوی یک‌روزه خانوادگی حوزویان استان مازندران

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران به اطلاع می‌رساند، همایش در قالب اردوی یک‌روزه خانوادگی با رویکرد آموزشی، فرهنگی و ورزشی ویژه طلاب و روحانیون برادر معیل شهرستان‌های ساری، نکاء، بهشهر، گلوگاه، جویبار و قائم‌شهر به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان برگزار می‌شود.
   زمان: روز جمعه اول دی‌ماه 96
   مکان: اردوگاه شهید هاشمی نژاد عباس‌آباد بهشهر

   علاقه‌مندان برای ثبت‌نام جهت شرکت در این همایش اردویی می‌توانند به معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان مراجعه و یا با شماره‌های 33366205 – 33375795 داخلی 4 و 5 تماس حاصل نمایند.
   شایان ذکر است این همایش در صورت مناسب بودن وضعیت جوی استان برگزار خواهد شد و همچنین به شرکت‌کنندگان در همایش به‌قیدقرعه جوایزی اهدا می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.