مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از پروژه های مسکونی در شهرستان‌های سمنان، دامغان و شاهرود

   کد: 12363
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   سمنان/ مدیر کل املاک و امور بهره برداران معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از سه پروژه مسکونی در شهرستان‌های سمنان، دامغان و شاهرود بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، مهندس خان احمدی مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران و مهندس جهانبخشیان رئیس اداره امور عمرانی و فنی معاونت مسکن مرکز خدمات و کارشناس مسکن مرکز خدمات استان از پروژه‌های 25 واحدی ایران‌زمین در بافت مرکزی سمنان، آسمان بنیاد مسکن شاهرود و 12 واحدی شهرک گلستان دامغان بازدید کردند و مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین مرکز خدمات و شرکت‌های مجری این پروژه‌ها منعقد شود.
   همچنین در جلسه مشترکی که پس از این بازدیدها بین کارشناسان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و کارشناسان بنیاد در محل یکی از پروژه‌ها انجام شد، توافق گردید بنیاد مسکن تسهیلات ویژه‌ای جهت کمک به طلاب و روحانیون فاقد مسکن که در این پروژه‌ها ثبت‌نام نمایند در نظر بگیرد.
   مهندس خان احمدی در پایان این سفر ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با اجرایی شدن تفاهم‌نامه‌ی این پروژه‌ها، بخشی از مشکلات مسکن طلاب و روحانیون واجد شرایط سمنان کاهش یابد.
   لازم به ذکر است اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقباً از طریق پرتال مرکز خدمات اطلاع‌رسانی خواهد شد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.