مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توسط مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران صورت گرفت

   دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر لنگرودی از معمرین معنون تهران

   کد: 12588
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   تعداد بازدید: 54
   تهران/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر لنگرودی، از روحانیون معمر و معنون تهران، دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر لنگرودی از معمرین معنون تهران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم اکبری مدیر مرکز خدمات استان با حضور در دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دفتر محلاتی با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر لنگرودی مسئول این دفتر دیدار و گفتگو کرد.
   در ابتدای این دیدار مدیر مرکز خدمات استان جویای احوال ایشان که مدتی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء تهران بستری بودند، شد.
   وی در ادامه توضیحاتی در مورد فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در بخش‌های مختلف به‌ویژه تکریم معمرین ارائه کرد.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر لنگرودی در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات این مرکز و نگاه ویژه‌ای‌ که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به روحانیون به ویژه علما دارند، توفیقات بیش از پیش را برای این مرکز مسئلت کرد تا مورد توجه حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.