مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون استان یزد تجلیل شدند

   کد: 12706
   ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
   یزد/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی روحانیون استان یزد با حضور 350 ممتاز تحصیلی در شهرستان‌های یزد و میبد برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون استان یزد تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون استان در دو مرحله شهرستانی و مرکز استان در سالن همایش‌های دانشگاه فرهنگیان یزد و سالن همایش‌های دانشکده علوم قرآنی شهرستان میبد برگزار شد.
   در همایشی که در شهرستان میبد برگزار شد 130 ممتاز تحصیلی از شهرستان‌های اردکان و میبد و در همایش شهرستان یزد 285 ممتاز تحصیلی از این شهرستان به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین گل محمدی مدیر مرکز خدمات استان در این همایش‌ها، ضمن خوش آمدگویی به طلاب و خانواده‌های آن‌ها، اقدامات فرهنگی و ورزشی مرکز خدمات را تشریح و افزایش آمار ممتازین تحصیلی را بسیار خوشحال کننده عنوان کرد.

   همچنین حجت الاسلام نامنی رئیس اداره تعالی و تربیت فرزندان مرکز خدمات در این مراسم به تشریح برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات پرداخت و با اشاره به اینکه باید در برنامه‌ریزی فرهنگی سه مرحله را طی کرد گفت: مرحله اول فضاسازی و ایجاد ارتباط با جامعه مخاطب و مرحله دوم فرهنگ‌سازی و دغدغه مند نمودن خانواده‌های طلاب نسبت به برنامه‌های فرهنگ است.
   وی بیان کرد: آخرین مرحله، بهره‌برداری از برنامه‌های فرهنگی خواهد بود و امیدواریم تا سال 1404 که افق چشم‌انداز مرکز خدمات است این امر تحقق یابد.

   در ادامه دکتر مروتی در جمع خانواده‌ها در مورد فضای مجازی، اینترنت و... مطالبی را بیان کرد و گفت: نظارت بر فرزندان در استفاده از اینترنت یک امر بسیار ضروری برای هر خانواده است و باید خانواده‌ها در این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
   اجرای مسابقه شاد و مفرح توسط حجت الاسلام فردی نژاد ویژه ممتازین و برگزاری مسابقات ورزشی و اطلاعات عمومی و نیز اجرای گروه سرود و تئاتر از دیگر بخش‌های این همایش‌ها بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.