مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کسب تقدیرنامه(سه ستاره) تعهد به تعالی نظام پیشنهادها توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه

   کد: 12875
   ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
   مرکز خدمات حوزه های علمیه در هشتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها در بهمن ماه سال جاری، موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره تعهد به تعالی نظام پیشنهادها شد.
   کسب تقدیرنامه(سه ستاره) تعهد به تعالی نظام پیشنهادها توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه، این جشنواره که با حضور سازمان ها و وزارت خانه های مختلف هر ساله برگزار می شود با هدف آگاهی بخشی از نقاط قوت و فرصت های بهبود به منظور تکامل و بلوغ نظام پیشنهادها در سازمان ها، ارزیابی هایی را انجام می دهد. این ارزیابی ها توسط ارزیابان جشنواره و با توجه به مدل ملی صورت می گیرد. این مدل با اقتباس از مدل تعالی سازمانی (EFQM)، حول 8 معیار و 113 زیرمعیار انجام می شود.
   آقای هادی حسنلو ضمن بیان این خبر خاطرنشان کرد: مدل ملی ارزیابی نظام پیشنهادها شامل 1000 امتیاز و در دو معیار توانمندساز (شامل آموزش، فرهنگسازی، سازماندهی، مدیریت دانش، انگیزش و فرایندها) و نتایج (سرانه های دریافت، بررسی و اجرای پیشنهادها، میزان مشارکت و ...) انجام می شود. در جشنواره هشتم، مرکز خدمات با کسب 538 امتیاز (از 1000) موفق به دریافت این تقدیرنامه شده است.
   مسئول دبیرخانه نظام پیشنهادها با اشاره به این موفقیت مرکز، افزود: فرایند اخذ پیشنهادهای سازمانی به منظور بهبود فرایندها و خدمات در قالب نظام جامع پیشنهادها از خرداد ماه 1392 در این مرکز اجرا شده است. در طی این مدت با مشارکت 80 درصدی کارکنان، تا بهمن ماه سال جاری، 11 هزار پیشنهاد ثبت شده که حدود 30 درصد این پیشنهادها مصوب و اجرایی شده است.
   دبیر کمیته راهبری نظام پیشنهادهای مرکز خدمات با اشاره به راه اندازی نظام پیشنهادهای طلاب و اساتید در بهمن ماه سال جاری خاطر نشان کرد: هدف مرکز خدمات، بهره مندی از تمامی ایده ها و نظرات کارکنان و ذی نفعان به منظور بهبود فرایندها و نیز تعالی سازمانی می باشد.
   وی با اشاره به کسب گواهینامه سه ستاره اهتمام به تعالی نظام پیشنهادها توسط مرکز در سال 1394 خاطر نشان کرد: مرکز خدمات در طی 2 سال موفق به ارتقای 4 سطح در جشنواره شده است.
   گفتنی است در جشنواره مذکور با توجه به ارزیابی های صورت گرفته آقای هادی حسنلو (مسئول دبیرخانه نظام پیشنهادها) به عنوان دبیر برتر انتخاب و معرفی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.