مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیشگیری از سرطان با فعالیت بدنی

   کد: 12901
   ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
   مجله سلامت/ بی تحرکی به میزان بسیار زیادی نه تنها احتمال ابتلای به سرطان را در ما افزایش خواهد داد، بلکه این موضوع در دیگر بیماری ها همچون بیماری های قلبی عروقی، فشارخون بالا، دیابت و اضافه وزن نیز صادق است.
   پیشگیری از سرطان با فعالیت بدنی

   به گزارش واحد خدمات نوین بهداشت معاونت سلامت و امور بیمه ها و به نقل از وزارت بهداشت، "از اول هفته بعد پیاده روی را آغاز خواهم کرد، من واقعا دوست دارم ورزش کنم؛ اما کلاس ورزشی خوبی پیدا نمی کنم... " بسیاری از ما با گفتن این سخنان و امروز و فردا کردن، ورزش کردن را به تعویق می اندازیم؛ اما دیر یا زود بی تحرکی برای ما مشکل ساز خواهد شد. حتی اگر هیچ عامل خطرزای دیگری در ما وجود نداشته باشد، بی تحرکی به میزان بسیار زیادی نه تنها احتمال ابتلای به سرطان را در ما افزایش خواهد داد، بلکه این موضوع در دیگر بیماری ها همچون بیماری های قلبی عروقی، فشارخون بالا، دیابت و اضافه وزن نیز صادق است.

   ادامه مطلب را می توانید در فایل پیوستی مشاهده نمایید.

    فایل پیوست
    
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: