مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مشترک با مهندس مقیمی استاندار تهران

   کد: 12976
   ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
   تهران/ معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر مرکز خدمات استان تهران با حضور در دفتر مهندس مقیمی استاندار استان تهران، با وی دیدار و گفتگو کرند.
   نشست مشترک با مهندس مقیمی استاندار تهران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجج اسلام و المسلمین هادی اکبری معاون مسکن مرکز خدمات و ابراهیم اکبری مدیر مرکز خدمات استان با حضور در دفتر مهندس مقیمی استاندار استان تهران، با وی دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان به رسالت و اهداف این مرکز اشاره کرد و گفت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تمام تلاش خود را برای خدمت به طلاب و هموارسازی مشکلات آنان انجام می‌دهد و در این راه از هیچ کاری کوتاهی نخواهد کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری به رویکرد فرهنگی و خانواده محور فعالیت‌های فرهنگی مرکز خدمات اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی مرکز خدمات در سال‌های اخیر نگاه ویژه به بحث فرهنگی و ارتقای سطح کارآفرینی خانواده طلاب و روحانیون بوده است.
   همچنین معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به خدمات مسکن این مرکز و اهدافی که در آن وجود دارد گفت: تشکیل شورای سیاست‌گذاری مسکن در هر استانی با همکاری استاندار آن استان یکی از برنامه‌های مرکز خدمات جهت رفع مشکلات مسکن طلاب است و تشکیل این شوراها توانسته است گام مهمی در پیشبرد اهداف مرکز در موضوع مسکن بردارد.
   وی سپس شیوه تشکیل شورای سیاست‌گذاری مسکن و همچنین اعطای احکام اعضای شورا را توضیح داد.
   در ادامه جلسه، مهندس مقیمی خدمات و برنامه‌های مرکز خدمات را ارزشمند دانست و خدمت به طلاب و روحانیون محترم را دارای ارزش و جایگاه خاصی دانست و برای همکاری استانداری تهران با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در اجرای برنامه‌های این مرکز قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.