مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توسط مدیر مرکز خدمات استان زنجان صورت گرفت

   دیدار با معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن استان زنجان

   کد: 13419
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
   زنجان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن استان زنجان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا در این دیدار با اشاره به مشکلات مسکن طلاب و روحانیان در روستاها، همکاری بیشتر دو مجموعه را در کاهش این مشکلات خواستار شد.
   مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان افزود: اگر بستر و زمینه مناسب از جمله مسکن در روستاها فراهم شود عده‌ای از طلاب استان تمایل دارند به روستاها هجرت کنند .
   وی گفت: هجرت طلاب به مناطق مختلف کشور از مسائل مهم و ضروری و مورد تأکید علما و مراجع است و باید به آن توجه شود.
   در ادامه، مهندس موسوی، معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و تعامل دوجانبه گفت: با رویکرد جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با توجه به توافق دو جانبه در استفاده از ظرفیت‌های موجود، امیدواریم بتوانیم این همکاری‌ها را گسترده‌تر کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.