مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان برگزار شد

   کد: 13421
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
   رشت/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   در ابتدای جلسه خانم مهندس میرسیدی مدیرکل دفتر فنی استانداری ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو به حاضرین، از برنامه‌ریزی دفتر فنی استانداری برای برگزاری این جلسات به صورت منسجم خبر داد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه ضمن قدردانی از برگزاری جلسات شورا، گزارشی از مشکلات و وضعیت مسکن طلاب استان ارائه و از مدیر کل بنیاد مسکن و مدیرکل اوقاف و امور خیریه همکاری‌های بیشتر را خواستار کرد.
   مهندس بابایی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن در این جلسه بیان کرد: مشکلات موجود در تحویل واحدهای مسکن مهر سیاهکل و کیاشهر رفع شده است و این اداره کل متعهد می‌شود این واحدها تا پایان شهریور ماه 1397 تحویل داده شود.
   مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن نیز از تلاش این اداره کل برای اعطای برخی از کمک‌ها و تسهیلات برای خانه‌دار شدن متقاضیان پروژه‌های مسکن مهر منجیل، سیاهکل و کیاشهر خبر داد و مقرر شد چندین ظرفیت جدید برای معرفی متقاضیان به مرکز خدمات اعلام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.