مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل فناوری و مدیرت اطلاعات مرکز خدمات با مدیرعامل پیام‌رسان سروش دیدار کرد

   کد: 13466
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
   مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات این مرکز با حضور در شرکت پیام‌رسان سروش با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل فناوری و مدیرت اطلاعات مرکز خدمات با مدیرعامل پیام‌رسان سروش دیدار کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در ابتدای این دیدار مهندس سید صالحی مدیرعامل سروش، گزارشی از وضعیت این پیام‌رسان ارائه کرد.
   وی با اشاره به لزوم سرویس‌دهی مناسب به کاربران، بر تلاش و همراهی نهادهای ذیربط برای حل مسئله پیام‌رسان‌های داخلی تأکید کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات در مورد ایجاد کانال ارتباطی با طلاب از طریق این پیام‌رسان و نیازمندی‌های مرکز در این موضوع توضیحاتی ارائه کرد.
   در پایان این دیدار، مدیرعامل پیام‌رسان سروش در خصوص فراهم‌سازی بستری مناسب برای مرکز خدمات به‌منظور بهره‌مندی طلاب از سرویس‌دهی و پیگیری اجرای موارد مور درخواست، قول همکاری داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.