مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب کاشان برگزار شد

   کد: 13558
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
   کاشان/ هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب منطقه کاشان با حضور آیت‌الله موسوی، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
   هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب کاشان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، این جلسه با حضور مدیر مرکز خدمات کاشان و مسئولان و مدیران شهری آران و بیدگل و با موضوع موانع واگذاری زمین در بیدگل برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین یوسفی با اشاره به اهمیت مسئله مسکن برای طلاب و روحانیان گفت: در زمینه اجرای طرح جامع مسکن طلاب قدم‌های بسیار مؤثری با همکاری مسئولان شهری برداشته و در شهرستان آران و بیدگل با عنایت ویژه امام جمعه محترم، تعیین زمین مورد نظر و مقدمات واگذاری آن انجام شده است و با توجه به مسکونی اعلام شدن آن زمین، همت مضاعفی را از سوی مسئولان می‌طلبد تا کار واگذاری زمین به سرعت انجام و مقدمات احداث مسکن طلاب صورت پذیرد.
   مدیر مرکز خدمات کاشان با بیان اینکه در حال حاضر با توجه وضعیت سخت اقتصادی جامعه دغدغه مسکن از اولویت‌های طلاب است، افزود: از مهم‌ترین و اساسی‌ترین سیاست‌گذاری‌های مرکز خدمات، موضوع مسکن است و تمام مقدمات لازم برای احداث مسکن طلاب در کاشان آماده شده است و اجرای کار به همکاری دلسوزانه مسئولان و مدیران شهری نیاز دارد.
   آیت الله موسوی با تشکر از پیگیری‌های مؤثر و پرتلاش مدیر مرکز خدمات کاشان گفت: همت ما و مسئولان و مدیران شهرستان آران و بیدگل بر آن است تا گره ای از مشکلات عدیده سربازان امام زمان(عج) برداشته شود و حقیقتاً خدمت به طلاب و خانواده ایشان از توفیقات است.
   امام جمعه شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این شهرستان دو مدرسه علمیه برادران و دو مدرسه علمیه خواهران دارد، افزود: این شهرستان با وجود فرهنگ غنی و مذهبی نیازمند حضور پر تلاش و مؤثر طلاب و روحانیان در سطح جامعه است و این وظیفه ما است تا از آنها حمایت و پشتیبانی کنیم.
   در پایان جلسه مسئولان و مدیران شهری به بیان نظرات و پیشنهادهای خود درباره موضوع‌های مطرح شده پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.