• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و شرکت توسعه مسکن آذربایجان برگزار شد

   کد: 13642
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   مدیر مرکز خدمات و معاون مسکن استان آذربایجان شرقی با مدیر عامل و مسئول فروش شرکت توسعه مسکن آذربایجان برای خریداز واحدهای پروژه طالقانی تبریز برای طلاب به هم دیدار و گفتگو کردند.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و شرکت توسعه مسکن آذربایجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سیدابوالفضل موسوی مدیر و علی خداپور معاون مسکن مرکز خدمات استان از پروژه طالقانی تبریز بازدید و با مدیر عامل شرکت توسعه مسکن و مدیر فروش این شرکت دیدار و برای خرید از این واحدها رایزنی کردند.
   مدیر مرکز خدمات استان در این دیدار با اشاره به برنامه ریزی های این مرکز برای کاهش مشکلات مسکن طلاب، همکاری این شرکت با مرکز خدمات را خواستار شد.
   مهندس سروری مدیر عامل شرکت توسعه مسکن آذربایجان، ضمن تشکر از حضور دوباره مرکز خدمات در پروژه های این شرکت، از پیگیریهای مداوم معاونت مسکن مرکز خدمات استان قدردانی کرد.
   وی گفت: این شرکت در پروژه شهرستان ملکان همکاری موفقی با مرکز خدمات در خدمت به طلاب داشت و در صورت خرید از پروژه طالقانی نیز برای همکاری خوب با این مرکز تلاش می کند.
   خداپور معاون مسکن مرکز خدمات استان، در این دیدار با ابراز رضایت از همکاریهای قبلی با این شرکت، همکاری مناسب همکاران شرکت برای اطلاع رسانی مناسب به طلاب برای خرید این واحدها را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: