مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب منطقه کاشان برگزار شد

   کد: 13709
   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
   کاشان/ نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان کاشان با حضور آیت‌الله نمازی، نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کاشان برگزار شد.
   نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب منطقه کاشان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، نهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان کاشان با حضور آیت‌الله نمازی، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان برگزار شد.
   در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر مرکز خدمات منطقه کاشان و سایر اعضای این شورا همراه بود درباره مشکلات و مسائل احداث مسکن طلاب گفت و گو شد.
   آیت الله نمازی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و بهره بردن از برکات و فیوضات این ماه مبارک گفت: مهم‌ترین دغدغه مردم در حال حاضر وضعیت مسکن است و با توجه به این که طلاب و خانواده‌هایشان جزء اقشار ضعیف و مظلوم جامعه هستند مسئولان باید همت کنند تا برای حل مشکل مسکن طلاب قدم‌های مؤثری بردارند.
   نماینده ولی‌فقیه با تشکر از تلاش‌های خالصانه حجت الاسلام و المسلمین یوسفی افزود: با پیگیری‌های مدیر مرکز خدمات، مقدمات اجرای پروژه مسکن طلاب انجام شده و برای تسریع در رسیدن به هدف و حصول نتیجه مطلوب به همکاری و پیگیری مسئولان شهری نیاز است.
   همچنین، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی با تشکر از پیگیری‌های دلسوزانه امام جمعه کاشان، به معرفی اعضای شورا پرداخت و گفت: در یک سال گذشته امور باقیمانده از پروژه 96 واحدی طلاب جمع بندی شد و پایان یافت و سپس برنامه‌ریزی جدیدی برای متقاضیان جدید مسکن صورت گرفت.
   وی با بیان اینکه هزینه تأمین مسکن برای طلاب و روحانیان بسیار بالا و از عهده آنان خارج است، پیشنهادهایی برای کاهش مشکل طلاب در این زمینه ارائه کرد.
   مدیر مرکز خدمات با اشاره به مشکلات واگذاری زمین در سایت خاتم‌الانبیا(ص)، همکاری همه مسئولان برای رفع موانع واگذاری این زمین را خواستار شد.
   در ادامه آقای حافظیان، رئیس اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: در صورت موافقت شهرداری در رابطه با واگذاری زمین‌های اوقافی، این اداره کل آمادگی خود را برای تامین مسکن طلاب اعلام می کند.
   مهندس ستاری، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان گزارشی در رابطه با تفاهم‌نامه سه‌جانبه در حوزه مسکن روستایی ارائه کرد و گفت: استان اصفهان 20 سهمیه روستایی و کاشان 14 سهمیه دارد.
   پیگیری واگذاری زمین سایت خاتم‌الانبیا(ص) به صورت 99 ساله، معرفی باقیمانده سهمیه روستایی سال 96 به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بررسی ظرفیت‌های مناسب در بافت فرسوده شهری از مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.