مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین برگزار شد

   کد: 13735
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
   قزوین/ جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با حضور مسئولان دو مجموعه در راستای افزایش همکاری‌های متقابل برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، جلسه مشترک مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی استان با حضور مسئولان دو مجموعه در راستای افزایش همکاری‌ها برگزار شد.
   در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد مدیر مرکز خدمات استان ضمن تبریک انتصاب آقای حق لطفی به مدیر کلی راه و شهرسازی استان، فعالیت‌ها و مأموریت‌های مرکز خدمات در سطح استان را تشریح کرد.
   همچنین مهندس واحدی کارشناس مسکن مرکز خدمات استان، از واحدهای مجتمع 72 واحدی مسکن مهر طلاب قزوین گزارشی ارائه کرد و رسیدگی به مشکلات ساکنین این مجتمع را خواستار شد.
   رفع مشکلات موجود مسکن طلاب و روحانیون و واگذاری زمین مذاکره شده از سوی اداره کل راه و شهرسازی، از مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.