مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید رئیس فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه‌ از سامانه پاسخگویی و پشتیبانی(سجا) مرکز خدمات

   کد: 13784
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
   رئیس فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با حضور در مرکز خدمات از سامانه پاسخگویی و پشتیبانی(سجا) این مرکز بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسین بهرامی رئیس مرکز فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و جمعی از مسئولان آن مرکز به‌منظور آشنایی با عملکرد سامانه ارتباطات جامع مرکز خدمات(سجا) با مدیرکل فناوری و مدیریت اطلاعات این مرکز دیدار و درباره نحوه شکل‌گیری آن گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدوی توضیحاتی درباره تاریخچه و اهداف تشکیل سامانه سجای مرکز خدمات بیان و به ضرورت‌ها و مزایای وجود چنین سازوکارهایی در مجموعه‌های متعامل اشاره کرد.
   در ادامه جلسه، مسئول اداره مرتبط با سامانه‌های پاسخگویی مرکز خدمات (مرکز سجا) با اشاره به آمار میزان تماس‌های ورودی و میزان تماس‌های پاسخ داده شده، به بیان توفیقات به دست آمده در زمینه پاسخگویی به طلاب محترم از بدو تأسیس این مجموعه پرداخت.
   در پایان این جلسه ضمن بیان نحوه فعالیت و عملکرد سامانه‌های مرکز پاسخگویی، درباره سازوکارهای ایجاد چنین مراکزی تبادل نظر شد و سپس رئیس مرکز فناوری اطلاعات مرکز مدیریت و هیئت همراه از محل مرکز پاسخگویی مرکز خدمات بازدید کردند.
   شایان‌ذکر است، مرکز پاسخگویی و پشتیبانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف پاسخگویی از تماس‌های طلاب و روحانیان درباره مشکلات و سؤالات این قشر و با هدف پشتیبانی از سامانه‌های نرم‌افزاری مرکز خدمات از تاریخ 20 فروردین 1393، در دسترس طلاب و روحانیان سراسر کشور قرار گرفت. شماره تلفن برای ارتباط با سامانه جامع ارتباطات مرکز خدمات «سجا »، 31200-025 بوده و علاوه بر استفاده از خدمات اپراتوری برای راهنمایی اتصال به بخش‌های مختلف مرکز، طلاب می‌توانند به‌صورت 24 ساعته از راهنمای گویای بخش‌های مختلف مرکز و ثبت و انجام برخی درخواست‌ها در بستر تلفنی بهره‌مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.