مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات اعضای پروژه مسکونی سیروس تهران بررسی شد

   کد: 14029
   ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
   تهران/ نشست توجیهی مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اعضای پروژه مسکن طلاب سیروس تهران با هدف بررسی مشکلات این پروژه برگزار شد.
   مشکلات اعضای پروژه مسکونی سیروس تهران بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، نشست توجیهی مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات با اعضای پروژه مسکونی طلاب سیروس تهران در محل پروژه برگزار شد.
   در ابتدای این نشست، جلسه تخصصی اعضای هیئت مدیره مجتمع طلاب با حجت الاسلام و المسلمین رفیعی جانشین معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مهندس خان احمدی مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران این معاونت برگزار شد.
   در ادامه و در جلسه عمومی اعضای پروژه، جمعی از اعضا، مشکلات و دغدغه‌های خود را که ناشی از محیط پروژه و نواقص این مجتمع مسکونی بود بیان کردند. مشکلات درباره انشعابات پروژه، پارکینگ‌ها، اختلاف متراژها و نقل و انتقالات واحدها ازجمله موارد مطرح شده بود.
   حجت الاسلام و المسلمین رفیعی ضمن پاسخ به سؤالات مطرح شده، از روند اجرای پروژه از ابتدا تا این مرحله و پیگیری‌های مجدانه مرکز خدمات برای رفع مشکلات در تحویل، تکمیل و انشعابات آن، توضیحاتی را بیان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.