مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب خراسان جنوبی برگزار شد

   کد: 14072
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
   بیرجند/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان خراسان جنوبی با حضور تمامی اعضا در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب خراسان جنوبی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بیرجند و حجج اسلام والمسلمین اکبری معاون مسکن مرکز خدمات کشور و جعفری راد مدیر مرکز خدمات استان و معاون عمرانی استاندار، مدیرکل اداره راه و شهرسازی و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
   در این جلسه درباره مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان بحث و گفتگو شد.
   آیت الله عبادی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش‌های مرکز خدمات و تمامی نهادهایی که در تلاشند برای حل مشکل مسکن طلاب قدمی بردارند، گفت: مشکل مسکن برای همه آحاد مردم وجود دارد و برای حل آن عزم جدی مسئولان دستگاه‌های مرتبط را می‌طلبد و در خصوص طلاب باید تدابیری اندیشیده شود که هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.
   همچنین حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان اینکه یکی از مشکلات پیش روی طلاب برای خانه دار شدن، درآمد بسیار پایین این عزیزان است، گفت: روحانیت جزء اصلی و جدانشدنی جامعه هستند و حق دارند مثل بقیه آحاد مردم از تسهیلات بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی برای خانه دار شدن استفاده کنند.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین جعفری راد مدیر مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از آمار طلاب بدون مسکن و فعالیت‌های صورت گرفته از سوی این مرکز برای تسهیل فرآیند خانه‌دار شدن طلاب استان، از همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره راه و شهرسازی استان قدردانی کرد.
   در ادامه آقای علوی مقدم معاون عمرانی استانداری با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از مناطق محروم کشور به شمار می‌رود، توجه بیشتر مسئولان به این استان را خواستار شد.
   همچنین وی درباره اعطای تسهیلات به طلاب و روحانیانی که شرایط خانه‌دار شدن را دارند، گفت: بدون تردید استانداری برای رفع مشکل مسکن طلاب، از هرگونه حمایتی دریغ نخواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.