مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   کد: 14163
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   رشت/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان با حضور مدیر مرکز خدمات و مدیران کل ادارات راه و شهرسازی استان برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان در قالب جلسه شورای مسکن در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه ضمن معرفی مرکز خدمات، گزارشی درباره عملکرد این مرکز در بخش مسکن ارائه کرد و سپس تسریع در شناسایی و تخصیص زمین روستایی از سوی بنیاد مسکن استان را خواستار شد.
   وی همچنین از زحمات مهندس خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان برای همکاری با مرکز خدمات در زمینه مسکن شهری و معرفی زمین اداری قدردانی کرد و از همه ارگان‌ها و ادارات استان درخواست نمود در احداث ساختمان اداری مرکز خدمات با این مجموعه همکاری لازم را داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.