مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان قزوین بررسی شد

   کد: 14499
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
   قزوین/ نشست مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، اداره اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن استان قزوین به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این استان برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان قزوین بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی در این جلسه ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مجیدی به سمت مدیریت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، فعالیت‌های مرکز خدمات در بخش‌های مختلف را تشریح کرد.
   وی خدمت به طلاب و روحانیان را فرصتی الهی دانست و افزود: باید برای رفع مشکل مسکن حوزویان برنامه‌ریزی‌های مورد نیاز صورت گیرد و در این راستا همکاری‌های متقابل همه مجموعه‌ها نیاز است.
   حجت الاسلام والمسلمین مجیدی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان خاطر نشان کرد: اداره اوقاف و امور خیریه آماده ارائه هرگونه خدمات برای حل مشکل مسکن طلاب و روحانیان است.
   مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه با استقبال از طرح‌های پیشنهادی مرکز خدمات افزود: حل مشکل سربازان حضرت ولی‌عصر (عج) از توفیقات الهی است و باید این فرصت را قدر دانست.
   مهندس همتیان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن تشریح پروژه‌های در دست اقدام این بنیاد گفت: بنیاد مسکن آماده واگذاری واحدهای مسکونی در دست ساخت با شرایط ویژه به طلاب و روحانیان فاقد مسکن است.
   گفتنی است، مهندس واحدی کارشناس مسکن مرکز خدمات، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن، مهندس خانجانیان و مهندس گونجی معاونین مسکن شهری و روستایی بنیاد مسکن انقلاب استان قزوین نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.