• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی

   کد: 14775
   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
   تبریز/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل راه شهرسازی استان آذربایجان شرقی به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر و علی خداپور معاون مسکن مرکز خدمات با مهندس سلطانی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.
   مدیر مرکز خدمات استان در ابتدای این جلسه با عرض تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، انتصاب مهندس سلطانی را به سمت مدیر کلی این اداره تبریک گفت.
   وی با اشاره به سیاست‌های این مرکز در بحث مسکن طلاب، گزارشی از مسکن مهر ظرفیت سازی شده برای طلاب استان از سال 1395 و پروژه‌های این اداره و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه کرد.
   مهندس سلطانی در این جلسه برای همکاری با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد و هرگونه کمک به این مجموعه را مایه برکت و افتخار دانست.
   وی با بیان اینکه ارائه خدمات مسکن به اقشار مختلف جامعه از وظایف اصلی این اداره است گفت: کمبود زمین برای ساخت و ساز در حاشیه شهرهای بزرگ یکی از مشکلات اصلی این اداره است.
   مدیر کل راه و شهرسازی استان نیاز به ظرفیت سازی برای استحکام بنا در بافت‌های فرسوده را از اولویت‌های خود برای مسکن استان عنوان کرد.
   وی گفت: یکی از بهترین کارهای فرهنگی در مجتمع‌های مسکونی حضور طلاب در این مجتمع‌ها است و می‌تواند مایه خیر و برکت برای ساکنین و نوید بخش آینده‌ای بهتر برای فرزندان جامعه اسلامی و انقلاب باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: