مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیان منطقه کاشان بررسی شد

   کد: 14846
   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
   کاشان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان با رئیس انجمن خیرین مسکن ساز این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیان منطقه کاشان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر مرکز خدمات کاشان و کارشناس مسکن این مرکز با مهندس ساغرچی، رئیس انجمن خیرین مسکن ساز کاشان با هدف رفع مشکلات مسکن طلاب این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
   مدیر مرکز خدمات کاشان با بیان اینکه تأمین مسکن برای هر فردی در تشکیل زندگی از اولویت‌ها است گفت: خوشبختانه مرکز خدمات طی سال‌های گذشته فعالیت‌های خوبی برای تأمین مسکن طلاب و روحانیان انجام داده است و احداث پروژه 96 واحدی طلاب در کاشان نمونه‌ای از قدم‌های مؤثر در حل مشکل مسکن طلاب بود.
   وی با اشاره به ابلاغ برنامه مسکن سال 97 و عدم اختصاص سهمیه مسکن تولیدی افزود: بهترین پتانسیل و ظرفیت برای تأمین مسکن طلاب و روحانیان استفاده از ظرفیت‌های خیرین مسکن‌ساز و ارگان‌های مردم نهاد است که با برگزاری جلسات هم‌اندیشی می‌توان قدم‌های مؤثری در کاهش مشکلات مسکن طلاب برداشت.
   مهندس ساغرچی با بیان اینکه همکاری با مرکز خدمات و خدمت به طلاب و روحانیان مایه مباهات است گفت: این انجمن و خیرین منطقه کاشان آماده همکاری با مرکز خدمات برای حل مشکلات مسکن طلاب و روحانیون منطقه هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.