مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد

   کد: 14877
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
   تبریز/ یازدهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان آذربایجان شرقی به ریاست معاون فنی و عمرانی استانداری با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، در ابتدای این جلسه مدیر مرکز خدمات استان با تبریک انتصاب دکتر رحمتی به معاونت عمرانی و فنی استانداری و مهندس طوسی به مدیریت اداره کل فنی این معاونت، گزارشی از جلسات قبلی شورا در سال‌های قبل ارائه و از همکاری خوب مدیران کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با این مرکز قدردانی کرد.
   وی همچنین گزارشی از واحدهای دریافت شده از ظرفیت‌های مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن ارائه کرد و خواستار مساعدت این دو نهاد در راستای قول دکتر جبار زاده استاندار سابق شد.
   در ادامه جلسه، مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با تشکر از برگزاری این جلسه، گزارشی از پروژه‌های موجود این بنیاد ارائه کرد.
   وی تصریح کرد: این گزارش به صورت کتبی در اختیار معاون مسکن مرکز خدمات قرار خواهد گرفت تا پس از بررسی و تأیید، مقدمات عقد قرارداد استانی فراهم شود.
   در ادامه جلسه، علی خداپور معاون مسکن مرکز خدمات استان با اشاره به برخی از مشکلات موجود در مسکن مهر، خصوصاً در پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، خواستار مساعدت برای رفع این مشکلات برای طلاب متقاضی این پروژه‌ها شد.
   وی افزود: یکی از مشکلات پروژه‌های بنیاد مسکن بحث سود دوران مشارکت است که با درآمد طلبه که فقط از طریق شهریه تأمین می‌شود همخوانی ندارد.
   مهندس قاری زاده مدیرکل نظارت و بازرسی استانداری که مهمان ویژه این جلسه بود خواستار رسیدگی به موضوع سود مشارکت و پیگیری جدی در رفع این مشکل برای کلیه اعضا شد.
   مهندس جباری مدیرکل حقوقی راه و شهرسازی نیز در این جلسه آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات در واگذاری زمین با کاربری مسکونی اعلام کرد و خواستار ارائه مدارک طلاب برای استعلام فرم "ج" شد.
   در پایان دکتر رحمتی از همه کسانی که برای مسکن طلاب زحمت کشیده و تلاش کرده‌اند قدردانی کرد و قول مساعد داد مانند سال‌های قبل با مرکز خدمات همکاری داشته باشند.
   وی افزود: موضوع مسکن یکی از مشکلات اساسی در جامعه ما بوده و حقیقتاً ساخت مسکن هزینه‌های بسیاری دارد که با شهریه طلاب همخوانی ندارد، لذا باید از ظرفیت مسکن مهر و سایر ظرفیت‌های شهری ازجمله بافت فرسوده و تسهیلات آن استفاده کرد.
   گفتنی است، حجج‌اسلام و المسلمین فقیه رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان، موسوی مدیر مرکز خدمات استان و جعفری رئیس اداره اوقاف منطقه یک تبریز و دکتر رحمتی معاون فنی و عمرانی استاندار، مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس جباری مدیرکل حقوقی راه و شهرسازی، مهندس طوسی مدیرکل دفتر فنی و عمرانی، خانم مهندس لطفی آذر از دفتر فنی، مهندس پیراهنیان معاون بنیاد مسکن و آقای خداپور معاون مسکن مرکز خدمات استان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.