مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیان ساکن در پروژه 72 واحدی مهرگان بررسی شد

   کد: 14929
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
   قزوین/ نشست هم‌اندیشی اعضای پروژه مسکن مهر72 واحدی مهرگان با حضور جمعی از اعضا و نمایندگان مرکز خدمات و سازمان مسکن و شهرسازی استان قزوین برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیان ساکن در پروژه 72 واحدی مهرگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، نشست هم‌اندیشی اعضای پروژه مسکن مهر 72 واحدی مهرگان با حضور جمعی از اعضا، نمایندگان مرکز خدمات و سازمان مسکن و شهرسازی استان برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی در این جلسه گفت: با پیگیری‌های مستمر مرکز خدمات مشکلات این پروژه به حداقل رسیده و این آخرین جلسه‌ای است که برای بررسی مشکلات احتمالی برگزار می‌شود.
   مدیر مرکز خدمات استان در ادامه به تبیین رسالت این مرکز در خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیان غیر شاغل پرداخت.
   در این جلسه که نمایندگان سازمان مسکن و شهرسازی نیز حضور داشتند، به سؤالات طلاب پاسخ داده شد و مشکلات مسکن طلاب ساکن در این مجتمع بررسی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.