مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   کد: 15716
   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
   رشت/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی در این جلسه انتصاب مهندس اکبری مقدم را به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان تبریک گفت و از خداوند منان موفقیت‌های بیش از پیش را برای وی مسئلت کرد.
   در ادامه مدیر مرکز خدمات استان گزارشی از مشکلات مسکن طلاب استان ارائه کرد.
   مهندس اکبری مقدم ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه، به بررسی مصوبات جلسات قبلی پرداخت و استفاده مناسب از ظرفیت‌های موجود در استان برای کاهش مشکلات طلاب را خواستار شد.
   مهندس بابایی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن در این جلسه بیان کرد: مشکلات موجود در تحویل واحدهای مسکن مهر سیاهکل رفع شده است و این اداره کل متعهد می‌شود این واحدها تا 22 بهمن ماه سال جاری به متقاضیان تحویل داده شود.
   وی افزود: مشکلات پروژه کیاشهر نیز در حال مرتفع شدن است و ان‌شالله تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.
   آقای حسین پور معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی نیز گزارشی از تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با مرکز خدمات گیلان و واحدهای واگذار شده از سوی آن اداره کل به متقاضیان ارائه کرد و از آمادگی آن اداره کل برای تأمین نیاز مسکن طلاب و روحانیان استان خبر داد.
   در پایان جلسه، احکام اعضای شورای سیاست‌گذاری مسکن استان به آنان اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.