مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   کد: 16133
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
   رشت/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون هماهنگی امر عمرانی استانداری برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان با حضور اعضای شورا در دفتر معاون هماهنگی امر عمرانی استانداری برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی در این جلسه انتصاب مهندس پدرام را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان تبریک گفت.
   مدیر مرکز خدمات استان همکاری ادارات و سازمان‌های استان را برای کاهش مشکلات مسکن طلاب خواستار شد و بر تحویل واحدها به متقاضیان پروژه مسکن مهرسیاهکل تا 22 بهمن ماه سال جاری و پروژه مسکن مهر کیاشهر تا پایان سال تأکید کرد.
   وی به رویکرد مرکز خدمات در هجرت طلاب از شهرهای بزرگ به شهرهای کوچک و روستاها و اهمیت این موضوع اشاره کرد و خواستار همکاری مدیرکل بنیاد مسکن استان برای اجرای آن شد.
   مهندس اکبری معاون هماهنگی امر عمرانی استانداری ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه، به بررسی مصوبات جلسات قبلی و اقدامات انجام گرفته پرداخت.
   مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن استان بیان کرد: مشکلات موجود در تحویل واحدهای مسکن مهر در حال مرتفع شدن است و این پروژه ها در زمان تعیین شده تحویل خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.