مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نخستین مراسم تجلیل از خانواده شهدای روحانی شهرکرد برگزار شد

   کد: 16222
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
   شهرکرد/ مراسم تجلیل از همسر، فرزندان، مادران و خواهران شهدای روحانی و دومین دوره تجلیل از برگزیدگان مسابفه کتابخوانی با همکاری مرکز خدمات و اداره کل حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
   نخستین مراسم تجلیل از خانواده شهدای روحانی شهرکرد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه چهارمحال و بختیاری، نخستین مراسم تجلیل از همسر، فرزندان، مادران و خواهران شهدای روحانی و دومین دوره تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «راز پیروزی» با همکاری مرکز خدمات و اداره کل حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در شهرکرد برگزار شد .
   حجت‌الاسلام مختاری مدیر مرکز خدمات استان گفت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای مطالبات مقام معظم رهبری به دنبال ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان خانواده‌های طلاب و روحانیان استان است.
   وی ادامه داد: ما معتقد هستیم در آستانه دهه چهارم انقلاب باید ایثارگری فرزندان نسل اول انقلاب و گنجینه تمام نشدنی جنگ هشت ساله را سینه به سینه به نسل‌ جدید انتقال دهیم.
   خانم حبیبی مشاور استاندار در امور ایثارگران با اشاره به اهمیت موضوع شهادت و ایثار در راه اهداف اسلامی ابراز داشت: خانواده شهدا به ویژه مادر، همسر، خواهر و فرزندان آنان در اشاعه و ماندگاری این فرهنگ نقش بسزایی دارند.
   در پایان این همایش، 10 نفر از خانواده شهدای استان از جمله مادر و همسر شهید سرشاد با اهدای لوح تقدیری تجلیل شدند. همچنین به نفرات برتر مسابقه کتابخوانی به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.