مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با مدیرکل تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

   کد: 16303
   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
   شهرکرد/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارتقای همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.

   دیدار با مدیرکل تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان و کارشناس و رابط سلامت این مرکز با آقایان محمدی مدیرکل، رئیسی مسئول روابط عمومی و کریمی مسئول نام‌نویسی سازمان تأمین اجتماعی استان با هدف افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار، مدیر مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از طلاب تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی، همکاری بیش از پیش این سازمان را در امور مربوط به درمان خواستار شد.
   آقای محمدی مدیر کل تأمین اجتماعی استان به شناخت و آگاهی خود از فعالیت‌های مرکز خدمات به دلیل سال‌ها خدمت در تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: بیش از گذشته آماده همکاری با مرکز خدمات هستیم و خدمت به طلاب و روحانیان را سند افتخار خویش می‌دانیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.