مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیر مرکز خدمات استان با مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان

   کد: 16346
   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
   رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با موضوع مشکلات مسکن طلاب و روحانیان با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار مدیر مرکز خدمات استان با مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی، مدیر این مرکز با مهندس پدرام مدیرکل راه و شهرسازی استان با موضوع مشکلات مسکن طلاب دیدار و گفتگو کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی گفت: مسئله مسکن طلاب و روحانیان از مهم‌ترین دغدغه‌های مرکز خدمات است و کاهش مشکلات طلاب در این زمینه تلاشی جهادی را می‌طلبد.
   وی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده کرد، افزود: استفاده از ظرفیت‌های خیرین مسکن‌ساز می‌تواند در تأمین زمین و همچنین ساخت و احداث مسکن طلاب و روحانیان بسیار مؤثر باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.