مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

   کد: 16376
   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
   شهرکرد/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیان استان چهارمحال و بختیاری با حضور 400 نفر در مجتمع فرهنگی رفاهی لاله برگزار شد.
   همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان ضمن ابراز خرسندی از حضور پررنگ ممتازان تحصیلی در این همایش خاطرنشان کرد: برگزاری همایش تجلیل از ممتازان تحصیلی به صورت سالیانه و در مقاطع مختلف، یکی از برنامه‌های ارزشمند مرکز خدمات است.
   مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان از والدین دانش آموزان درخواست کرد حضور گسترده‌ای در برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات داشته باشند و با ارائه پیشنهاد‌های خوب و سازنده، این مرکز را در خدمت‌رسانی به جامعه هدف خود یاری کنند.
   وی افزود: ارج نهادن به مقام علم و علم‌آموزی، ارتقای سطح علمی خانواده‌های طلاب، ایجاد شور و هیجان علمی و ارتقای عزت‌نفس فرزندان طلاب در مدرسه و جامعه پیرامون و ترغیب و تشویق فرزندان به کسوت روحانیت از جمله اهداف برگزاری این همایش بوده است.
   در ادامه، حجت الاسلام نامنی رئیس اداره تربیت و تعالی فرزندان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به اهداف و برنامه‌های مرکز خدمات در حوزه فرهنگی و امور خانواده گفت: امروزه نقش والدین در تربیت فرزندان و جلوگیری از هرگونه آسیب اجتماعی دوچندان شده است و امیدواریم با برگزاری چنین همایش‌هایی بتوانیم ضمن تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی، قدم خوبی را در راستای تعالی خانواده برداریم.
   وی همچنین ابراز امیدواری کرد: خانواده‌های محترم طلاب و روحانیان از تمام ظرفیت‌ها و برنامه‌هایی که مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای آنها تدارک می‌بیند استفاده کنند.
   اجرای برنامه‌های شاد و مفرح ویژه ممتازان و برگزاری برنامه‌های متنوع ورزشی، آموزشی، و تفریحی از جمله بخش‌های مختلف این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.