مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب قزوین برگزار شد

   کد: 16409
   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
   قزوین/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان قزوین با حضور اعضای این شورا در دفتر معاونت فنی و عمرانی استانداری برگزار شد.
   دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب قزوین برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قزوین، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با هدف پیگیری مصوبات جلسه گذشته، با حضور اعضای شورا در دفتر معاونت فنی و عمرانی استانداری برگزار شد.
   در این جلسه معاون فنی و عمرانی استاندار، معاون فنی استانداری، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و رئیس شورای شهر قزوین حضور داشتند.
   در این جلسه مهندس فرخ‌زاد معاون عمرانی استانداری مصوبات جلسه قبل را قرائت کرد و مسئولان پیگیری هر یک از مصوبات، اقدام‌های انجام شده را گزارش دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.