مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیان شهرستان آران و بیدگل بررسی شد

   کد: 16410
   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
   کاشان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل با هدف بررسی مشکلات مسکن طلاب این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیان شهرستان آران و بیدگل بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیر و مهندس فتوت کارشناس مسکن این مرکز با آیت الله موسوی، امام جمعه شهرستان آران و بیدگل با هدف بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای جلسه، مدیر مرکز خدمات کاشان به بیان اقدامات صورت گرفته درباره احداث و تأمین مسکن طلاب و روحانیان پرداخت و گفت: با همکاری مسئولان اداره راه و شهرسازی و پیگیری‌های امام جمعه این شهرستان، زمین برای احداث 15 واحد مسکن طلاب تأمین شده است.
   مدیر مرکز خدمات کاشان ضمن تشکر از تلاش‌ها و پیگیری‌های امام جمعه شهرستان آران و بیدگل گفت: با توجه به تأمین زمین موردنظر، تفاهم‌نامه احداث 15 واحد مسکن طلاب توسط خیرین منطقه با مشارکت دفتر امام جمعه شهرستان آران و بیدگل و همکاری مرکز خدمات در حال نهایی سازی و امضا است.
   آیت الله موسوی ضمن تشکر از زحمات مرکز خدمات برای کاهش مشکلات طلاب گفت: رفع معضل مسکن طلاب با توجه به وضعیت سخت اقتصادی جامعه می‌تواند از دغدغه طلاب و مشکلات آنان بکاهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.