مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیان در فرخشهر برگزار شد

   کد: 16645
   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
   شهرکرد/ همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیان استان چهارمحال و بختیاری در فرخشهر برگزار شد.
   همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیان در فرخشهر برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیان استان از مدرسه علمیه تا تپه نورالشهدای فرخشهر برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان در این مراسم خطاب به خانواده طلاب و روحانیان گفت: اگر ما از لحاظ جسمی ضعیف باشیم بهره‌وری و انجام وظایفمان رو به سستی و ضعف خواهد رفت.
   وی به رویکرد این مرکز در ترویج فرهنگ ورزش در میان خانواده‌های طلاب اشاره کرد و گفت: مرکز خدمات با راه‌اندازی معاونت خانواده و امور فرهنگی برای تحکیم سلامتی و تندرستی روحانیان و خانواده‌ها برنامه‌های متنوعی را در دستور کار قرار داده است و مطمئناً مشارکت حداکثری باعث اجرای بهتر این برنامه‌ها خواهد بود.

   برگزاری مسابقات ورزشی و اهدای جوایز به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان، برنامه پایانی این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.