مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان شهرستان ری تجلیل شدند

   کد: 16674
   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
   تهران/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان شهرستان ری در تالار شیخ صدوق حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) در دو مقطع ابتدایی تا متوسطه و متوسطه تا دکتری برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان شهرستان ری تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تهران، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیان شهرستان ری در تالار شیخ صدوق حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) در دو مقطع ابتدایی تا متوسطه و متوسطه تا دکتری برگزار شد.
   حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری مدیر مرکز خدمات استان در همایشی که صبح ویژه مقطع متوسطه و دکتری برگزار شد گزارشی از فعالیت‌های مرکز و همایش‌های ممتازان در سال‌های اخیر ارائه و توصیه کرد: خانواده روحانیان به تشویق فرزندان خود برای بهبود وضعیت تحصیلی اهتمام داشته باشند.
   همچنین، در نوبت عصر این همایش که ویژه مقطع ابتدایی تا متوسطه برگزار شد حجت‌الاسلام حسین زاده مسئول مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهرری به نمایندگی از مدیر مرکز خدمات استان به تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پرداخت.
   حجت الاسلام طاهری کارشناس فرهنگی مرکز خدمات و نماینده معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در این همایش به تشریح رسالت این معاونت در خدمت به خانواده طلاب و روحانیان سراسر کشور پرداخت.
   همچنین، حجت‌الاسلام مهرابی کارشناس فضای مجازی در کارگاهی ویژه والدین، مباحثی درباره فضای مجازی و راهکارها و تهدیدهای پیش روی آن بیان کرد.
   پخش کلیپی از خدمات فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح ویژه ممتازان و اهدای جوایز به ممتازان تحصیلی از دیگر بخش‌های این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.