مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   کد: 16867
   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
   رشت/ هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان با حضور سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان برگزار شد.
   هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، هشتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با حضور سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر فنی استاندار و مدیران کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان و معاونین ایشان در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه از همکاری‌ها و تلاش اعضای شورا در سال جاری تشکر کرد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های این مرکز ارائه کرد و سپس همکاری بیشتر نهادها و ارگان‌های استان برای همکاری با مرکز خدمات در زمینه مسکن را خواستار شد.
   مهندس اکبری مقدم معاون امور هماهنگی استانداری با اشاره به ظرفیت‌های موجود در مسکن مهر ساخته شده در استان، خواهان استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های موجود در این پروژه‌ها شد.
   در این جلسه مصوبات جلسات گذشته و اقدام‌های انجام گرفته درباره این مصوبات بررسی شد.
   در پایان حکم مدیرکل جدید راه و شهرسازی به‌عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان به وی تقدیم شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.