مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان استان کرمانشاه تجلیل شدند

   کد: 17272
   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
   کرمانشاه/ اردوی علمی و تفریحی خانواده حوزویان استان کرمانشاه به منظور تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی در شهرستان صحنه برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان استان کرمانشاه تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه، اردو یک روزه به منظور تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان استان با حضور 750 نفر از ممتازان و خانواده‌های آنان در مجتمع فرهنگی امام حسن مجتبی(ع) شهرستان صحنه برگزار شد.
   برگزاری برنامه‌های تفریحی و مسابقات ورزشی مانند شنا، فوتبال و ... ویژه ممتازان و کارگاه آموزشی سواد رسانه و نمایش طنز ویژه والدین
   از جمله برنامه‌های این اردوی یک روزه بود.
   حجج اسلام والمسلمین ضیغمیان مدیر مرکز خدمات استان و الیاسی امام جمعه شهرستان صحنه و آقای فرزادی پور فرماندار صحنه در زمینه اهمیت توجه به برنامه‌های فرهنگی ویژه خانواده‌ها مطالبی را بیان کردند.
   همچنین، حجت الاسلام نامنی رئیس اداره تربیت و تعالی خانواده مرکز خدمات کشور در سخنانی ارج نهادن به مقام علم و علم‌آموزی، ارتقای سطح علمی خانواده‌های طلاب، ایجاد شور و هیجان علمی و ارتقای عزت‌نفس فرزندان طلاب در مدرسه را ازجمله اهداف برگزاری این برنامه عنوان کرد.
   وی در ادامه خواستار مشارکت خانواده‌های طلاب در برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.