مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی

   پیشگامی مرکز خدمات حوزه های علمیه در مسیر تعالی

   کد: 1475
   ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
   کارگاه های آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی برای تمامی مدیران و کارشناسان ستاد و مرکز قم برگزار شد.
   پیشگامی مرکز خدمات حوزه های علمیه در مسیر تعالی

    


   به گزارش دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی، سلسله کارگاه های آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی به شرح زیر در مرکز برگزار گردید.

   -     کارگاه آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی ویژه مدیران عالی سازمانی در تاریخ 14 مهر 1392 با حضور ریاست مرکز، اعضای هیأت مدیره، معاونین ستاد مرکز خدمات حوزه های علمیه، مدیران مرکزخدمات قم، و مدیران کل.

   -     کارگاه آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی ویژه تمامی کارکنان ستادی مرکز خدمات در تاریخ 29 مهر 1392 در دو نوبت صبح و عصر.

   -     کارگاه آموزشی آشنایی عمومی با تعالی سازمانی ویژه تمامی کارکنان مرکز خدمات قم در تاریخ 12 آبان 1392.

   خاطر نشان می سازد استاد این دوره جناب آقای مهندس ابراهیمی جمارانی از ارزیابان ارشد جایزه ملی تعالی سازمانی و جایزه ملی منابع انسانی در سطح کشور و با بیش از 30 سال سابقه در سازمان ملی بهره وری، می باشند.

   ناشناس
   12/09/1392  22:48
   پاسخ 0 0
   کارمندان نا کارامد و کار آمد بای ازبین کارکنان تفکیک شوند وسرمایه گذاری شود برایشان
   ناشناس
   08/09/1392  08:30
   پاسخ 0 1
   زیر ساختت و بانک اطلاعات طلاب کی میخواهد اصلاح شود هنوز کشور وادارات ما اطلاعات دقیق از جامعه هدف ندارند امید داریم حوزه علمیه الگو باشد در اصلاحات اطلاعاتی ما 100سال از اروپا عقبیم امام جبران شدنی است

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.