مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • از زحمات پزشکان مرتبط با مرکز خدمات استان کرمانشاه قدردانی شد

   کد: 17420
   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
   کرمانشاه/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه از پزشکان مرتبط با مرکز خدمات با اهدای تابلوی منقش به اسماء متبرکه و لوح تقدیر قدردانی کرد.
   از زحمات پزشکان مرتبط با مرکز خدمات استان کرمانشاه قدردانی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین ضیغمیان مدیر مرکز خدمات استان به همراه کارشناس سلامت این مرکز با پنج پزشک مرتبط با مرکز خدمات در شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، هرسین، اسلام‌آباد و سنقر دیدار و از همکاری خوب آنها با مرکز خدمات در طول سه سال گذشته، قدردانی کردند.
   این پزشکان در سال‌های گذشته در انجام معاینات پزشکی، سنجش سلامت، برگزاری ایستگاه سلامت و مشاوره پزشکی با مرکز خدمات استان همکاری داشته‌اند.
   در این دیدارها، مدیر مرکز خدمات استان، توفیق خدمت به طلاب را بسیار ارزشمند و مغتنم شمرده و برای این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق کرد.
   به گفته جناب آقای حسنی کارشناس سلامت مرکز خدمات استان این پزشکان عضو بسیج جامعه پزشکی و از خانواده طلاب استان کرمانشاه هستند که همکاری بسیار خوبی در سال‌های گذشته با مرکز خدمات استان داشته‌اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.