مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون منطقه کاشان بررسی شد
   کد: 18140
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   کاشان/ جلسه هیئت‌مدیره مجمع خیرین مسکن‌ساز با حضور مدیر مرکز خدمات منطقه کاشان برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون منطقه کاشان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، جلسه هیئت‌مدیره مجمع خیرین مسکن‌ساز با حضور حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر این مرکز برگزار و مشکلات مسکن طلاب و روحانیون کاشان بررسی شد.
   در این جلسه، حجت‌الاسلام و المسلمین یوسفی گزارشی از فعالیت‌های این مرکز در خصوص تهیه مسکن برای واجدین شرایط ارائه کرد و گفت: تاکنون با عنایت پروردگار و کمک قابل تقدیر خیرین توانسته‌ایم مشکل برخی از طلاب جوان، متأهل و نیازمند در زمینه مسکن را برطرف کنیم که باز نیز امیدواریم با کمک و پشتیبانی این مجموعه بتوانیم این‌گونه فعالیت‌ها را ادامه داده و افزایش دهیم.
   آقای لاجوردی رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مسکن‌ساز نیز با تقدیر از فعالیت‌های مدیر مرکز خدمات استان در رفع دغدغه و مشکلات خانواده طلاب و روحانیون منطقه کاشان گفت: با توجه به شناختی که از مرکز خدمات کاشان و شخص آقای یوسفی در زمینه این‌گونه فعالیت‌ها برای طلاب نیازمند داریم تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم در این موضوع با مرکز خدمات بیشتر همکاری کنیم.
   در پایان این جلسه مصوب شد تا مجمع خیرین مسکن‌ساز تعداد 10 واحد مسکونی به مرکز خدمات کاشان اهدا کند تا به صورت 5 ساله و بدون دریافت هزینه در اختیار طلاب جوانی که به تازگی متأهل شده‌اند قرار داده شود تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
   همچنین تصویب شد برای انجام فعالیت‌های فرهنگی در دو مجتمع مسکونی 10 واحدی، دو واحد مجزا در هر مجتمع در اختیار دو طلبه حائز شرایط قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.