مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • افزایش همکاری مرکز خدمات و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه

   کد: 18176
   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
   کرمانشاه/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر جدید دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری استان کرمانشاه به‌منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   افزایش همکاری مرکز خدمات و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه، حجج‌اسلام و المسلمین سیدمحمدحسین ضیغمیان مدیر این مرکز و کلات پور مدیر جدید دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری استان به‌منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   مدیر مرکز خدمات استان انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین کلات پور را به‌عنوان مدیر کانون‌های فرهنگی و هنری استان تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.
   در این جلسه که معاون اداری و مالی و کارشناس فرهنگی مرکز خدمات استان نیز حضور داشتند راه‌کارهای هماهنگی متقابل بین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و کانون‌های فرهنگی و هنری مورد بررسی قرار گرفت.
   حجت الاسلام و المسلمین کلات پور گزارشی از کانون‌های فرهنگی و هنری سطح استان ارائه کرد و رویکرد خود در این مجموعه روحانی محور بودن و ارتباط بیشتر با حوزویان عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.