مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات و اوقاف چهارمحال و بختیاری

   مشکلات مسکن طلاب استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد

   کد: 18205
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
   شهرکرد/ در نشست مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اوقاف استان چهارمحال و بختیاری، مشکلات مسکن طلاب استان بررسی شد.
   مشکلات مسکن طلاب استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، نشست صمیمی مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره اوقاف استان در خصوص واگذاری زمین‌های وقفی به مرکز خدمات جهت احداث مسکن ویژه حوزویان استان برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان ضمن خوش آمد گویی، توضیحاتی درباره فعالیت‌های مرکز خدمات به‌ویژه در زمینه مسکن ارائه کرد.
   مهندس خان احمدی مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران معاونت مسکن مرکز خدمات کشور با اشاره به پروژه‌های ساخته شده توسط مرکز خدمات ویژه طلاب و روحانیان گفت: مرکز خدمات به یاری خداوند موفق شده 12 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور احداث و به طلاب و روحانیون واگذار کند که این امر باعث شده است مقداری از دغدغه‌های طلاب و روحانیون کاسته شود تا با آرامش بیشتری به رسالت حوزوی خود بپردازند.
   در ادامه مهندس نظریان از اداره اوقاف مطالبی را در خصوص زمین‌های وقفی ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.