مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آموزش های پس از مهارت (مبانی کسب و کار)

   کد: 18250
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
   آموزش های پس از مهارت (مبانی کسب و کار)

   می‌خواهیم بعد از کسب مهارت لازم و اتمام دوره‌های آموزشی از آموخته خود کسب درآمد کنیم و کمک‌هزینه‌ای برای معیشت خانواده خود کسب نمایم.
   در این مرحله به دسته‌ای از آموزش‌های جنبی راه‌اندازی کسب‌وکار نیاز است که اغلب با توجه به عدم آشنایی افراد با آنها، در همان مرحله راه‌اندازی کسب و کار با شکست مواجه شده و آسیب دو چندانی را از نظر مالی و روحی نسبت به قبل از آموزش مهارت متحمل می‌شوند.
   آشنایی با بازار، شناخت عناصر مؤثر بازار، مبانی کارآفرینی و ... نمونه‌ای از این آموزش‌ها هستند. لذا آموزش‌ها فقط مهارت خاصی نیست و مباحثی مانند شناخت بازار، تعیین مزیت رقابتی، جرأت ریسک‌پذیری، مدیریت مالی مقدماتی، مبانی کارآفرینی و ... مطرح هستند. عدم شناخت بازار و سلیقه مشتریان کار را خراب می‌کند و فرد را با عوامل استرس‌زا و روانی دیگری مواجه می‌کند. نمایشگاه‌های عرضه محصولات و جشنواره‌های فصلی و غیره نیز فقط محل فروش نیستند بلکه برای شروع‌کنندگان کسب‌وکار، محل آموزش است تا به سنجش سلیقه مشتری بپردازد و بعد از این مهم‌ترین مسئله تهیه مواد اولیه است که فرد باید نحوه صحیح خریدهای بهینه و مدیریت مالی را مسلط باشد.
   به عنوان مثال مالیات برای مشاغل خانگی وجود دارد و بخشیدگی ندارد منتهی مالیات برای مشاغل خانگی در قانون صفر درصد در نظر گرفته شده است و فرد شاغل باید توانایی پر کردن یک اظهارنامه مالیاتی را داشته باشد.
   این خدمت به افرادی ارائه می‌شود که قبلاً یک دوره مهارت شغلی را گذرانده باشند
   جهت اطلاع از زمان‌های برگزاری این دوره‌ها می‌توانید با واحد معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان خود تماس حاصل نمایید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: