مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اعطای تسهیلات مشاغل خانگی خانواده های محترم طلاب

   کد: 18251
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

   یکی از جهات مهم خدمت رسانی مرکز خدمات حوزه های علمیه، زمینه سازی آموزش و به تبع آن کسب مهارت و حمایت از آموزش دیدگان جهت ایجاد کسب‌وکار متناسب با شئون حوزوی به جهت کمک به اقتصاد خانواده است.
   در این راستا با حمایت‌های مالی از قبیل پرداخت کمک‌هزینه، ایجاد زمینه هایی جهت پرداخت تسهیلات توسط مرکز و یا ایجاد بستر مالی و اعتباری از منابع خارج از مرکز اعم از بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری، صندوق‌های کارآفرینی و ... می‌توان کمک شایانی به این امر نمود.
   در این طرح حمایت از خانواده های طلابی که دوره‌های مهارتی را گذرانده و مدرک معتبر ارائه نمایند یا صاحب طرح کسب‌وکار مدون قابل دفاع می‌باشند، مدنظر است.
   طلاب و روحانیون گرامی، درصورتی‌که خانواده‌های محترم آنان تمایل به راه‌اندازی یک شاغل خانگی داشته باشند می‌توانند از این تسهیلات استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات تکمیل به مرکز خدمات استان خود، واحد معیشت و توانمندسازی مراجعه فرمایید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: