مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • حمایت از عرضه محصولات خانواده های محترم طلاب

   کد: 18254
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
   حمایت از عرضه محصولات خانواده های محترم طلاب

   نمایشگاه محل تلاقی عرضه‌کنندگان و بازدیدکنندگان برای ارائه تولیدات، تفکرات، ابتکارات، اختراعات و ابداعات و همچنین محلی برای افزایش و بالا رفتن سطح اطلاعات و دانش عمومی، علمی و فنی شرکت‌کنندگان است.
   با توجه به اینکه یکی از جهات مهم خدمت‌رسانی اداره کل معیشت و توانمندسازی تقویت بنیه اقتصاد خانواده طلاب است. آموزش تولید محصولات خانگی و حمایت از آن و زمینه‌سازی فروش و به تبع آن کسب مهارت‌های فروش تولیدات خانگی ازجمله مهم‌ترین اولویت‌های برنامه‌ریزی در این اداره است.
   طرح برگزاری نمایشگاه دست آوردهای خانواده طلاب، از جمله طرح‌هایی است که زمینه‌های آموزش، افزایش اعتمادبه‌نفس، جذب مشتری و ارتباط‌گیری با آن، افزایش و دریافت سفارش تولید را فراهم می‌آورد. بازار سازی، جذب مشتری، حفظ و تلاش به‌منظور ماندگاری مشتری از عوامل تأثیرگذار در اهمیت برگزاری نمایشگاه است و می‌تواند به فروش کالا یا خدمات خانگی کمک کند.
   جهت اطلاع از زمان‌های برگزاری نمایشگاه‌ها می‌توانید به واحد معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان خود مراجعه فرمایید.
   همچنین جهت سهولت فروش مجازی محصولات خانگی خانواده‌های محترم طلاب، تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه باسلام منعقد شده است.
   بازار باسلام، بازاریست با رویکرد حمایت از مشاغل خانگی و کوچک که با ایجاد رابط کاربری ساده، فروش مجازی را برای هر فردی آسان نموده است.
   جهت آشنایی بیشتر با فضای کسب و کار در بازار باسلام با واحد معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان خود تماس حاصل فرمایید .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: