مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • هم‌زمان با روز ملی اهدای خون

   کارکنان مرکز خدمات استان چهارمحال و بختیاری خون خود را اهدا کردند

   کد: 18364
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
   شهرکرد/ مدیر و کارکنان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری با حضور در مرکز جامع انتقال خون استان، خون خود را اهدا کردند.
   کارکنان مرکز خدمات استان چهارمحال و بختیاری خون خود را اهدا کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، مدیر و کارکنان مرکز خدمات استان به مناسبت سالروز تأسیس سازمان انتقال خون ایران و روز ملی اهدای خون، با حضور در مرکز جامع انتقال خون استان خون خود را اهدا کردند.
   حجت الاسلام مختاری مدیر مرکز خدمات استان با بیان اینکه اهدای خون به نوعی اهدای زندگی به هم‌نوع است، گفت: سلامتی نعمت بسیار بزرگی است و باید شکر این نعمت را به جای آوریم و اهدای خون به نوعی شکرانه این نعمت بزرگ است.
   وی با بیان اینکه افزایش سطح مشارکت و آگاهی جامعه برای شرکت در امر خداپسندانه اهدای خون، قابل تقدیر است، افزود: اهدای خون امری مهم در نجات جان بیماران نیازمند است و این امر علاوه بر اجر اخروی، موجب افزایش روحیه مردم دوستی نیز خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.