مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش توسعه کارآفرینی در شهرری برگزار شد

   کد: 18422
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
   شهرری/ اولین همایش توسعه کارآفرینی با حضور بیش از 200 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون شهرری در سالن آیت‌الله بروجردی این شهرستان برگزار شد.
   همایش توسعه کارآفرینی در شهرری برگزار شد

   به گزارش مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شهرری، اولین همایش توسعه کارآفرینی با حضور بیش از 200 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون این شهرستان در سالن آیت‌الله بروجردی برگزار شد.
   در ابتدای همایش، حجت الاسلام حسین زاده مسئول نمایندگی شهرری، ضمن خیرمقدم و خوش‌آمد گویی به طلاب و خانواده‌هایشان، توضیحاتی درباره فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه کارآفرینی خانواده‌های طلاب در این شهرستان ارائه کرد .
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین زهرایی سرپرست اداره توانمندسازی و خوداشتغالی مرکز خدمات به تبیین اهداف مرکز خدمات در بحث توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب پرداخت و گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات در این زمینه ارائه کرد.
   همچنین، دکتر ربیعی مباحث کارآفرینی را از نگاه قرآن و روایات بررسی کرد و به برخی شبهات مطرح‌شده درباره این موضوع پاسخ داد.
   برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع کارآفرینی و سلامت ویژه کودکان و جلسه پرسش و پاسخ از دیگر بخش‌های این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.