مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • عیادت از حجت الاسلام و المسلمین فامرینی از معمرین شهرری

   کد: 18543
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
   شهرری/ مسئول مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شهرری با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین فامرینی، از معمرین شهرری، از وی عیادت کرد.
   عیادت از حجت الاسلام و المسلمین فامرینی از معمرین شهرری

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهرری، حجج اسلام و المسلمین حسین زاده مسئول این نمایندگی، موسوی امام جمعه باقر شهر و سلحشور مدیر امور مساجد این شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین فامرینی، از معمرین شهرری، دیدار و از سال‌ها تلاش تبلیغی وی قدردانی کردند.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات شهرستان ری ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، هدف از این دیدارها را جویا شدن احوال معمرین عنوان کرد و گفت: مرکز خدمات در تلاش است با کاهش مشکلات طلاب و روحانیون، آنها با آرامش بیشتری به امر مهم تبلیغ دین بپردازند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.