مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   معمرین استان کرمانشاه تکریم شدند

   کد: 18636
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   کرمانشاه/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه در راستای اجرای طرح تکریم معمرین، با 41 نفر از روحانیون معمر استان دیدار و گفتگو کرد.
   معمرین استان کرمانشاه تکریم شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه، حجت الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدحسین ضیغمیان مدیر این مرکز با تعدادی از معمرین استان دیدار و از سال‌ها تبلیغی آنان قدردانی کرد.
   وی خدمت به طلاب و روحانیون را افتخار دانست و بیان داشت: تمام توان خود را در راستای خدمت به طلاب و معمرین به کار می‌گیرد.
   در این دیدارها که مورد استقبال روحانیون و خانواده‌های آنها قرار گرفت، مدیر مرکز خدمات استان در جریان مشکلات زندگی روحانیون معمر قرار گرفت.
   گفتنی است، در طرح اکرام معمرین که از ایام غدیر شروع شده است، حجت الاسلام و المسلمین ضیغمیان با 41 از معمرین استان دیدار و گفتگو کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.