مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قرارگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله علیها) در کرمانشاه تشکیل شد

   کد: 18726
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   کرمانشاه/ قرارگاه اقتصادی حضرت خدیجه (سلام‌الله علیها)، با هدف توانمندسازی اقتصادی و معیشتی خانواده‌های طلاب و روحانیون استان کرمانشاه تشکیل شد.
   قرارگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله علیها) در کرمانشاه تشکیل شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمانشاه، قرارگاه اقتصادی حضرت خدیجه (سلام‌الله علیها) با هدف توانمندسازی اقتصادی و معیشتی خانواده‌های طلاب و روحانیون استان تشکیل شد.
   ستاد اجرایی قرارگاه حضرت خدیجه (سلام‌الله علیها) با هدایت حجت الاسلام و المسلمین ضیغمیان مدیر مرکز خدمات استان و پیگیری حجت الاسلام عباسی‌نیا دبیر اجرایی قرارگاه و نمایندگان سایر نهادهای استان فعالیت خود را آغاز کرد.
   حجت الاسلام عباسی‌نیا دبیر اجرایی قرارگاه با اشاره به رسالت این قرارگاه، گفت: قرارگاه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) طرحی ستادی متشکل از مسئولان مرکز خدمات استان و نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان فنی و حرفه‌ای، نهادهای دولتی، اداره اوقاف و امور خیریه و سایر نهادهای استان است و با هدف اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مساعدت در تأمین معیشت پایدار گروه هدف و ترویج فرهنگ کار و تلاش در سطح جامعه راه‌اندازی شده است.
   شایان ذکر است، اجرای این طرح با تشکیل کارگروه و تکمیل هسته‌های مربوطه، رایزنی با نهادهای مختلف در سطح استان و برگزاری دوره یک‌روزه توانمندسازی و مدیریت اقتصاد ویژه خانواده‌های طلاب و روحانیون به طور جدی دنبال می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.