مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیر مرکز خدمات چهارمحال و بختیاری با امام جمعه شهرستان فارسان دیدار کرد

   کد: 18766
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
   شهرکرد/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرستان فارسان دیدار و گفتگو کردند.

   مدیر مرکز خدمات چهارمحال و بختیاری با امام جمعه شهرستان فارسان دیدار کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجج اسلام و المسلمین مختاری مدیر این مرکز و ملک پور امام جمعه شهرستان فارسان دیدار و گفتگو کردند.
   مدیر مرکز خدمات استان در بدو ورود به شهرستان فارسان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به ساحت مقدس شهدا ادای احترام کرد و سپس با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان فارسان با حجت الاسلام و المسلمین ملک پور دیدار و گفتگو کرد.
   وی ضمن تبیین رسالت و مأموریت مرکز خدمات افزود: ارائه خدمات فرهنگی ویژه خانواده طلاب ازجمله رویکردهای مهم مرکز خدمات استان است و کارگاه‌های مشاوره خانوادگی، اردوهای خانوادگی و تجلیل از ممتازین تحصیلی در راستای این رویکردها برگزار می‌شود.
   وی گفت: توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب یکی از رویکردهای جدید مرکز خدمات است و بر اساس این رویکرد دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای ویژه خانواده‌ها به همت مرکز خدمات برگزار می‌شود.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین ملک پور ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات یکی از الطاف خفیه‌ی انقلاب محسوب می‌شود که با درایت مقام معظم رهبری به بار نشست و باید سعی شود که این نعمت به نحو احسن حفظ شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.